Lokacije-Test – Tinker Labs

Gdje pronaći Tinker Labs?

Hrvatska

Tinker Labs Bjelovar

099 250 8042

Augusta Šenoe 20, Bjelovar

bjelovar@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Belišće-Valpovo

098 956 9858

belisce-valpovo@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Čakovec

Tome Masaryka 15

098 604 899

cakovec@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Đakovo
098 9236 713

Splitska 19, 314000, Đakovo

djakovo@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Ivanec
Braće Radića 2a, 42240, Ivanec
099 357 2693
ivanec@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Karlovac

098 9888 723
karlovac@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Koprivnica
Varaždinska cesta 15A
099 250 8042
koprivnica@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Metković
095 5331 660
metkovic@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Našice
Sokolska 4
098 5847 68
nasice@tinkerlabs.hr
Tinker Labs Osijek
Zadarska ulica 5.
+385 98 646 928
osijek@tinkerlabs.org

Tinker Labs Požega
098 5847 68

Dr. Filipa Potrebice 7, 34000 Požega

pozega@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Rijeka
Srdoči 16a, 51000 Rijeka
095 5693 858
rijeka@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Rovinj
Obala Alda Rismonda 5
098503885
rovinj@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Samobor

099 7426 427

samobor@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Slavonski Brod
A. Šenoe 7
098 908 1802
slbrod@tinkerlabs.hr
Tinker Labs Split
Ruđera Boškovića 13 (poslovni centar “Kaleta 2”)
+385 98 9199 083
split@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Sveta Nedelja

099 7426 427

svetanedelja@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Varaždin
Trg Ivana Perkovca 12
098 604 899
varazdin@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Vinkovci
Anina ulica 2B.
099 507 0299
vinkovci@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Zabok

zabok@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Zagreb – Kajzerica
Remetinečka cesta 5b, Zagreb
091 538 6199
kajzerica@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Zagreb – Vrapče
Bolnička cesta 49, Zagreb
091 538 6199
vrapce@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Zagreb – Trešnjevka Jug

099 2043 254
tresnjevkajug@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Zagreb – Trešnjevka Sjever

097 7855 122
tresnjevkasjever@tinkerlabs.hr

Tinker Labs Zadar

098 992 5900

zadar@tinkerlabs.hr

 

Ne vidite lokaciju koju želite?

Pročitajte kako pokrenuti Tinker Labs franšizni centar u vlastitom gradu!